Wypożyczalnia

Łóżek rehabilitacyjnych

Warunki wypożyczania:

Wybierz miasto aby poznac warunki wypożyczalni:

Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych w Katowicach oferuje Państwu modele niemieckiej marki Burmeier. Cechują się one wysoką jakością wykonania, absolutną bezawaryjnością oraz łatwością obsługi. W pełni regulowane pilotem egzemplarze dostępne są od ręki.

Łóżko rehabilitacyjne może zostać dowiezione do miasta Katowice, a także w obrębie Śląska do:

Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Tychy, Będzin, Siemianowice i  okolice

Cechy:

  • Pełna regulacja pilotem (góra -dół, podnoszenie pleców z głową, nóg)
  • Drewniana obudowa, wysięgnik z trójkątem, wysoko unoszone barierki boczne

Cennik:

  • Miesięczna opłata: 129 zł (PROMOCJA 99 Zł)
  • Kaucja: 0 zł

Ze względu na nową lokalizację nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych w Katowicach oferuje bez dopłaty fabrycznie nowe egzemplarze.

 

Zamówienia: Poniedziałek-Sobota 9-21 tel: 500 338 774 oraz 692 77 33 44 

Dzięki usłudze transportu łóżko rehabilitacyjne zostaje dowiezione, wniesione oraz zmontowane we wskazanym przez Państwa miejscu, a serwisant szczegółowo prezentuje jego obsługę.

Do łóżka rehabilitacyjnego oferujemy całą gamę komplementarnego sprzętu.


Miasto Katowice kontakt: 500 338 774:


Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych w Poznaniu oferuje Państwu modele niemieckiej marki Burmeier. Cechują się one wysoką jakością wykonania, absolutną bezawaryjnością oraz łatwością obsługi. W pełni regulowane pilotem egzemplarze dostępne są od ręki.

Cechy: 

  • Pełna regulacja pilotem (góra -dół, podnoszenie pleców z głową, nóg)
  • Drewniana obudowa, wysięgnik z trójkątem, wysoko unoszone barierki boczne

Cennik:

  • Miesięczna opłata: 129 zł
  • Kaucja: 0 zł

Zamówienia: Poniedziałek-Sobota 9-21 tel: 886 402 736

 

Dzięki usłudze transportu łóżko rehabilitacyjne zostaje dowiezione, wniesione oraz zmontowane we wskazanym przez Państwa miejscu, a serwisant szczegółowo prezentuje jego obsługę.

W naszej ofercie także m. in. Materac przeciwodleżynowy na NFZ, pieluchomajtki dla dorosłych NFZ, wózki ordopedyczne NFZ


Miasto Poznań kontakt: 886 402 736:


Oferowane przez nas łóżka rehabilitacyjne, nowe pełnopłatnie oraz w ramach dofinansowania, dostępne są na terenie całego kraju. Trwają prace nad przygotowaniem oraz uruchomieniem dla Państwa wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych w takich miastach jak:

Warszawa

Kraków

Wrocław

Olsztyn 

Szczecin

Zielona Góra

Gdańsk 

Bydgoszcz

Lublin


Miasto Wkrótce!:


Sklep

Sprzedaż łóżek rehabilitacyjnych

Wybierz łóżko
Pobierz ofertę cenową potrzebną do wniosku
Uzyskaj dofinansowanie

Dofinansowanie

Zobacz jak prosto uzyskać dofinansowanie zakupu łóżka rehabilitacyjnego

W roku 2016 łóżko rehabiliatcyjne może zostać dofinansowane nawet w 95 % wartości zakupu. 

Należy pobrać, złożyć i wypełnić wniosek "likwidacja barier technicznych"

 

Jeżeli Pacjent posiada orzeczenie lub grupę inwalidzką, może uzyskać dofinansowanie do zakupu łóżka rehabilitacyjnego. Wypełniony wniosek wraz z załączoną ofertą cenową z naszego sklepu złożyć należy we właściwym dla Pacjenta, zamieszkującego w mieście, oddziale MOPR. 

 

Kliknij w miasto z tabelki poniżej, by pobrać wniosek o dofinansowanie, wypełnij , załącz ofertę cenową, którą wygenerujesz w naszym sklepie.

► Poznań ► Warszawa ► Wrocław ► Kraków
► Szczecin ► Katowice ► Olsztyn ► Gdańsk
► Olsztyn ► Lublin ► Rzeszów ►Gorzów Wlkp
► Łódź ► Bydgoszcz ► Kielce ► Zielona Góra

 

►Wnioski dla osób zamieszkujących w powiecie, rozpatruje właściwy dla Pacjenta oddział PCPR. Warunkiem uzyskania dofinansowania jest orzeczenie lub grupa inwalidzka oraz wypełniony wniosek wraz z załączoną ofertą cenową z naszego sklepu.

 

Znajdź swój PCPR klikając  ►TUTAJ 

 

 

Dofinansowanie w trzech krokach:

1. Wybierz łóżko

Wybierz łóżko rehabilitacyjne z naszego sklepu, kliknij i zapoznaj się z jego specyfikacją. Wygeneruj oferte cenową potrzebną do wniosku.

2. Złóż wniosek

Wydrukuj ofertę cenową i załącz ją do wniosku, który pobierzesz powyżej lub na stronie swojego ośrodka.

3. Uzyskaj dofinansowanie

Po złożeniu oraz zatwierdzeniu wniosku łóżko rehabilitacyjne zostanie dofinansowane.

O nas?

Priorytetem naszej działalności jest zawsze Pacjent


Firma Marmedico

     Marmedico, właściciel marki łóżkorehabilitacyjne.pl, to dynamicznie rozwijająca się firma, nieustannie dostosowująca swoją ofertę do zmieniających się realiów rynku. Dbając o cenę staramy się sprostać wymaganiom co do jakości produktów oraz obsługi. Kompetentny zespół ludzi zapewnia kompleksowy serwis w zakresie doradztwa, transportu oraz pomocy przy wypełnianiu wniosków. Naszą zaletą jest elastyczność oraz szybkość działania. 


Wypożyczalnia

W naszej wypożyczalni oferujemy Państwu łóżka w pełni sterowane pilotem, przodującej na rynku europejskim marki Burmeier. Wysoka niezawodność, estetyka oraz przystępność obsługi to cechy charakterystyczne oferowanych przez nas modeli. Korzystając z wieloletniego doświadczenia naszego zespołu z działalności w Poznaniu, odpowiadając na ogromne zapotrzebowanie otworzyliśmy wypożyczalnię łóżek rehabilitacyjnych w Katowicach zaopatrującą cały region śląski.

Dzięki sprawnej pracy naszych serwisantów zamówiony sprzęt zostaje dowieziony oraz rozłożony we wskazanym przez Państwa pomieszczeniu. Na miejscu przeprowadzany jest instruktaż tak, aby obsługa łóżka była bezproblemowa.


Dla nas pacjent jest najważniejszy

Nasza działalność to:

  • Wynajem łóżek rehabilitacyjnych na terenie Poznania oraz Katowic wraz z kompleksową obsługą

  • Pomoc przy wypełnieniu oraz realizacja wniosków MOPR  oraz PCPR celem uzyskania dofinansowania na zakup łóżka rehabilitacyjnego.

Naszym Pacjentom oferujemy całą gamę komplementarnego sprzętu, materace, pieluchomajtki, tylko najlepszych producentów także w ramach refundacji NFZ.